לחץ כאן להירשם חינם למעדון
מועדפים אודות תמיכה תנאים צור קשר הצטרף
יוצאים לבלות ירוקת ירוק כתבות עסקים מקומים פרסם עצמך על הוד השרון דף בית
חפש ב
אחר הצהריים טובים אורח/ת


לארכיון ירוק לחץ כאן


 ארכדי דוכין ב´שערי משפט´
ביום חמישי הבא יחגגו הסטודנטים מ´מכללת שערי משפט´ את יום הסטודנט בהופעה מלאה של הזמר ארקדי דוכין. על האירוע כולו מופקד יו"ר אגודת הסטודנטים מעיין אמודאי ומזכירת האגודה איילת שלגי.

חזרו מסופ"ש
הזוג ההוד-שרוני יהודה סרנגה השף ואשתו אביטל חזרו ביום שני השבוע מסוף שבוע בתורכיה (בלי הילדים). השניים, שמרבים לדלג לסופש"ים בחו"ל חזרו עם הרבה מילים טובות על אנטליה ועוד בטרם הספיקו לפרוק את המזוודות, מצאו את עצמם והפעם עם הילדים בחוף נוה ים לסופשבוע ארוך עם כל החברים. על האוכל, מיותר לציין, יופקד מי אם לא השף סרנגה.

גולדי´ס ´סמייל´
השבוע נחתה במשרדי עיתון ירוק, לא אחרת מאשר הכוכבת ההוליוודית גולדי הון. במשך שעה קלה היא ניהלה שיחה קולחת עם חברי המערכת ובסופה השאירה תמונה למזכרת. הכוכבת ההוליוודית גולדי הון היא בעצם לא אחרת מאשר תושבת העיר דבי מלצר הדומה הרבה יותר משתי טיפות מים. מלצר, העוסקת ביחסי ציבור בחברת הייטק ובשעות הפנאי מעצבת תכשיטים מעשי ידיה, שוקדת בימים אלה גם על הקמת תערוכת תכשיטים. אגב, גם הרביד על צווארה עוצב על ידה.

סוף סוף הוד השרון באמת על המפה.
השבוע נפתח אצלנו סניף של רשת האוכל התאילנדי "למון גראס" . את המקום פתח רן שושן שממש השבוע גם חוגג יומולדת 32. ירוקת מאחלת לו פעמיים מזל טוב.

תותים ושווארמה?
השבוע ניראה איש התותים דודי נעים עם איש השווארמה דודי שאבי ב´שווארמה הטורקית´ בהוד השרון. ניראה כי השניים מתכננים להשיק יחד לאפת שווארמה עם תותים. ירוקת לא ניסתה את השילוב הזה אף פעם אבל זה יכול להיות מאוד מעניין.

חברות מופלאה
יונה, האמא של שלומי, נראה שהיא אוהבת את הדר החברה של שלומי. והיא בקשה לברך אותם מעל גבי העיתון במלאת שנה לחברותם, בהמשך חברות מופלאה. כדבריה...

יופי רוחמה
ביום ראשון השבוע נידבה ברכה שרבט, את הוילה שלה הממוקמת בהרצליה פיתוח, לצורך מפגש חברתי בין סגנית שר הפנים ח"כ רוחמה אברהם, לבין פעילים פוליטיים ממפלגת הליכוד וחברי מרכז מהאזור. מתברר, שחברי הליכוד מהוד השרון הם הרבה יותר מסתם מקורבים לח"כ רוחמה אברהם. כל ההוד השרונים התקבלו על ידי ח"כ רוחמה בחיבוקים עזים ובנשיקות מצלצלות. היו שם איש הנדל"ן שלמה סלומון, בעל "מגדיאל הקטנה" רפי סירי, בעל המשתלה הגדולה בשרון "משתלת רפאלי" אהרון רפאלי, יושב ראש מועצת הסניף בהוד השרון אילן בדני, מזכיר הסניף שלמה צוויפלר ושאול אדם. בין השיחות התענגו הבאים ממטעמיה של המארחת ברכה שרבט.

החברים של פיני
איזה כייף להיות הילדים של עופר סלומון. הוא מכיר את כולם וכולם מכירים אותו. ביום שבת האחרון נכחו הגברים לבית סלומון: אבא עופר והבנים עדן ועילאי במגרש הכדורסל של מכבי תל אביב והתכבדו לתפוס תמונה לנצח עם המאמן האגדי מביא גביע אליפות אירופה, פיניייי גרשוןןןן!!!


עיריית הוד השרון

תשלומי ארנונה

מועצות מקומיות

סרטים

הופעות והצגות

מסעדות

פנאי ובילוי

הרצאות וחוגים

הלוח הירוק

בנקים

מוקדי חרום

דואר

מוניות

השכלה וחינוך

דף הבית | על הוד השרון | פרסם עצמך | צור קשר | תנאים | אודות | תמיכה
Copyright © 2004 HoHa. All rights reserved