לחץ כאן להירשם חינם למעדון
מועדפים אודות תמיכה תנאים צור קשר הצטרף
יוצאים לבלות ירוקת ירוק כתבות עסקים מקומים פרסם עצמך על הוד השרון דף בית
חפש ב
לילה טוב אורח/ת


לארכיון ירוק לחץ כאן

חיים שאבי הכריז רשמית על מועמדותו לראשות העירייה
מאת: אביהו רצאבי

מאות תומכים מקרב תושבי העיר, השתתפו בעצרת תמיכה במועמדותו של חיים שאבי, לתפקיד ראש העירייה, שנערכה במוצאי שבת באולמיחיים שאבי, לשעבר סגן ראש עיריית הוד השרון, ערך במוצאי שבת האחרונה, כנס בחירות גדול במהלכו הודיע על החלטתו להתמודד לראשות העירייה. בכך היה הראשון והיחידי בשלב זה, להודיע באופן רשמי על מועמדותו לתפקיד ראש העיר.
יריית הפתיחה למרוץ הבחירות המתוכנן בחודש נובמבר 2008, בדיוק בעוד עשרה חודשים והתייצבותו של שאבי על קו הזינוק, נחוש והחלטי בהשגת היעד שהציב לעצמו, כשהוא מוקף במאות פעילים, הכניסו ללחץ את כל אותם אלו שהודיעו בשבועות האחרונים על כוונתם להתמודד לתפקיד ראש עיריית הוד השרון. אין ספק כי הכנס שערך שאבי והפגנת הכוח הפוליטי שהפגינו מאות הפעילים שהשתתפו בו, הוא יתרון חשוב בהתמודדות, שפועל לטובתו של חיים שאבי.
נציין, כי לכנס הבחירות שנערך באולם "אחוזת השרון" המפואר, ברחוב בני ברית בעיר, הגיעו כ-  400 איש, כולם פעילי שטח שהבטיחו להביא את ההמונים לקלפיות להצביע עבור חיים שאבי לראשות העירייה.
במהלך הכנס, הוצגו בעלי התפקידים המרכזיים במטה הבחירות שהקים שאבי לקראת התמודדותו לתפקיד החשוב. מאוחר יותר הציג שאבי את מצע הבחירות שלו ופירט את מטרותיו, שעיקרן: חינוך, רווחה וספורט.

בחירות נקיות

לנוכח התמיכה הרחבה שהפגינו מאות באי הכנס, לא יכול היה חיים שאבי להסתיר את התרגשותו שבאה לידי ביטוי בעת נאום הבחירות שנשא באותו כנס. דבריו של שאבי נאמרו בפשטות וללא התנסחות מילולית מתנשאת, בה נוהגים להשתמש מועמדים רבים על מנת להרשים את קהל שומעיהם: "אני אלחם בנגע האלימות, הוונדליזם, האלכוהול והסמים בקרב בני הנוער". מי שציפה לשמוע דברי ביקורת, הכפשות והשמצות כנגד מי שמכהן היום כראש עירייה, התאכזב. במהלך כל נאומו של שאבי ובמהלך הכנס בכלל, נוצלה הבמה אך ורק לצורך הצגתו של שאבי כמועמד לתפקיד ראש העירייה ולצורך הצגת מצע הבחירות שלו.

חממה למאוכזבים

בקרב באי הכנס, נצפו פעילים רבים מהמפלגות השונות הפועלות בעיר, שהחליטו לתמוך בשאבי בבחירות המוניציפאליות. הבולטים שבהם מאוכזבי חי אדיב ובעיקר מאוכזבי הליכוד. עוד בלטו בנוכחותם: דוד לפלר מבכירי מפלגת העבודה, שהדגיש בנאומו, את יושרו הפוליטי של שאבי ואת רגישותו לנושאים חברתיים: "אני תומך בשאבי כי אני יודע שהוא מקיים את הבטחותיו ומשום שאני בוטח בו". עוד בלטו בנוכחותם, חבר סניף הליכוד ארנון אברמוב, שהודיע על כוונתו להתמודד גם הוא לראשות העירייה במסגרת הליכוד, אמיר לובין יועצו של ח"כ פרופ´ ברוורמן ורבים נוספים. אין ספק כי נוכחותם הרבה מאוד של חברי הליכוד בכנס שערך שאבי, תביא את ראשי סניף הליכוד המקומי לבצע מהלכים פוליטיים לקראת ההתמודדות לראשות העירייה וזאת על מנת לאבד כמה שפחות מצביעים פוטנציאליים בגלל שאננות ודשדוש במקום.
דבריו של חיים שאבי

"במשך 15 השנים האחרונות, פעלתי בתחומי הרווחה, החברה והספורט. כיום, לאחר למעלה מארבע שנים בהן אני מכהן כחבר מועצת העיר, מתוכן למעלה משנה בתפקיד סגן ראש העירייה, הבנתי שאין ברירה אלא לעבור לקדמת הבמה. ארבע שנים אנו מביטים על הוד השרון ורואים איך היא איבדה מצביונה. הבנייה המואצת ללא תכנון מוקדם, הפכה את הוד השרון לעיר עמוסה, שלא נותנת מענה לצורכי תושביה. לאחר מחשבה מרובה, לבטים והתייעצויות ולאחר שקיבלתי את ברכת הדרך מרעייתי וממשפחתי, החלטתי שהגיע הזמן לשנות. החלטתי שהגיע הזמן להחזיר את הוד השרון לתושביה. החלטתי שאני חייב להוביל כדי להיות שם איתכם ולמענכם. החלטתי להתמודד על ראשות העיר, לא למען האתגר האישי, אלא כשליחות, כצו מילואים. בכוונתי להשקיע את רוב המאמצים בטיפוח החינוך ובפיתוח האקדמיה בעיר. אשקיע בתרבות הפנאי, על מנת לספק לנוער אפשרויות בילוי מסודרות ובכך לצמצם את תופעת האלימות והוונדליזם. אטפל בבעיות התחבורה ואשפר את מערך התשתיות בעיר ולא רק בשנת בחירות. העיר חשובה לנו יחד נשמור עליה".   הוסף תגובה  
   שלח לחבר  
טרם התקבלו תגובות לכתבה זו

עיריית הוד השרון

תשלומי ארנונה

מועצות מקומיות

סרטים

הופעות והצגות

מסעדות

פנאי ובילוי

הרצאות וחוגים

הלוח הירוק

בנקים

מוקדי חרום

דואר

מוניות

השכלה וחינוך

דף הבית | על הוד השרון | פרסם עצמך | צור קשר | תנאים | אודות | תמיכה
Copyright © 2004 HoHa. All rights reserved